Etkinlikler

Alaçatı Kapari Otel sağlık merkezinde konuklarına faydalı uygulamalar sunarken toplantı ve ziyafet salonlarında yıl boyu farklı etkinliklerin düzenlenmesine olanak tanıyor.

Toplantı Salonu

Şehrin stresinden uzak, ama tüm profesyonel olanakları size sunan tam donanımlı iki toplantı salonuyla da butik toplantılarınız için tam aradığınız yer olacaktır Alaçatı Kapari Otel.

Barkovizyon cihazı, projeksiyon perde, flipchart ve headtable gibi ihtiyaçlarınız için tüm ekipmanlarımızı ücretsiz olarak sizlere sunmaktayız. 

Ayrıca her türlü nişan, davet ve yemek organizasyonlarınız için kış aylarında Yelken Restaurant’ımızda, yaz ayları için ise Havuz Başında sizlere hizmet vermekteyiz.

Düğün & Davet

Evlenecek çiftlere unutulmaz anlar yaşatmak için deneyimli personeli ve özel menü alternatifleri ile masal gibi bir düğün gecesi sunuyoruz.

Her davetin ayrı bir mutfak hüneri , servis ustalığı ve üstün hizmet anlayışı gerektirdiğine inanan ve misafir memnuniyetini ön planda tutan KAPARİ OTEL, sıra dışı menülerden, müzik organizasyonuna, çevre düzenlemesinden, masa süslemesine kadar tüm ihtiyaçlarınızı geniş bir yelpazede cevaplıyor.

Sizleri 50 kişiden 250 kişiye kadar davetlilerin ağırlanabildiği otelimizde, her bütçeye hitap eden kokteyl ve ziyafet menüleri ile bu lezzet keşfine davet ediyoruz...

toplanti-salonu